Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sookina privlacnost

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Sookina privlacnost taj Sub Jan 22, 2011 3:37 pm

Sta mislite zasto je Sookie toliko svima privlacno. Kao sto kaze Pam "Svi prave strku oko tebe.". Zasto se to desava? Sookie je obicna devojka koja zivi u malenom gradicu. Jedino sto je kod nje specificno je njena moc.

“I don’t know what it is about me that makes people think I want to hear their problems. Maybe I smile too much. Maybe I wear too much pink. But please remember, I can rip your throat out if I need to, and also know that I am not a hooker. That was a long, long time ago.”
Pogledaj profil korisnika http://trueblood.forumotions.net

2 Re: Sookina privlacnost taj Sub Jan 22, 2011 6:31 pm

Catherine

Urednik
Urednik
Ni meni to nije baš jasno.. Mada je verovato zato što je drugačija. Smile
Mada nije ni ružna sad xd

Pogledaj profil korisnika

3 Re: Sookina privlacnost taj Ned Jan 23, 2011 4:12 pm

Ne ja nisam ni rekla da je ona ruzna nego da je obicna. Nekako mi je cudno sto su se svi zelepili za nju. I Eric i Bill, cak i onaj vukodlak. I da ne zaboravim Sam.

“I don’t know what it is about me that makes people think I want to hear their problems. Maybe I smile too much. Maybe I wear too much pink. But please remember, I can rip your throat out if I need to, and also know that I am not a hooker. That was a long, long time ago.”

4 Re: Sookina privlacnost taj Uto Jan 25, 2011 12:11 pm

Belly Dancer

Otkrivanje
Otkrivanje
Ima tu neceg xD

5 Re: Sookina privlacnost taj Uto Jan 25, 2011 8:48 pm

J. :)

Otkrivanje
Otkrivanje
Pa Sookie je vila u seriji i njena krv je posebna.Vecina njih veruje da njena krv moze da omoguci vampirima da se setaju po suncu sto je i istina,ali je dejstvo toga kratkotrajno.Krv im dozvoljava da budu na suncu samo par minuta. Very Happy Tako da valjda ta njena krv je cini posebnom. ^^

6 Re: Sookina privlacnost taj Uto Jan 25, 2011 9:47 pm

Nikka

Urednik
Urednik
J. Smile ::Pa Sookie je vila u seriji i njena krv je posebna.Vecina njih veruje da njena krv moze da omoguci vampirima da se setaju po suncu sto je i istina,ali je dejstvo toga kratkotrajno.Krv im dozvoljava da budu na suncu samo par minuta. Very Happy Tako da valjda ta njena krv je cini posebnom. ^^

Slažem se. Ali mi i dalje nije jasna tolika privlačnost. Muškarci u seriji ako ju ne žele ubit uvijek su zatreskani u nju, a nije Bog zna kakva ljepotica još sa onim zubičima Very Happy

7 Re: Sookina privlacnost taj Uto Jan 25, 2011 9:58 pm

Anette

Otkrivanje
Otkrivanje
hah..to Nikka ^^
Pa inače su vam takvi glavni likovi O.O
Ni ja ne razumem zašto.Ono sad - nije da je ona ružna i sve to...ali u njoj postoji nešto što njih privlači.
Tako je i sa TVD i Elenom :S

8 Re: Sookina privlacnost taj Čet Jan 27, 2011 5:28 pm

Енџи =)

Otkrivanje
Otkrivanje
Iskreno nemam pojma. XD

9 Re: Sookina privlacnost taj Pet Jan 28, 2011 1:03 pm

KIKI

Otkrivanje
Otkrivanje
Pa ne znam xDD
Ima nesto Very Happy

10 Re: Sookina privlacnost taj Pet Jan 28, 2011 2:33 pm

Kriss Win.

Znatiželja
Znatiželja
Ne svidja mi se, nije nista posebno, ali to sto su vampiri slepi da ne vide da ima jos mnogo ljudi sa mocima, osim te jedne, ne smeta mi...

11 Re: Sookina privlacnost taj Pet Jan 28, 2011 9:49 pm

Ja shvatam da njih sve nesto privlaci, ali jednostavno je postalo malo dosadno. Ipak ne bi bile knjige i serija da nema toga. Tako da videcemo kako ce sve biti u cetvrtoj sezoni.

12 Re: Sookina privlacnost taj Sub Jan 29, 2011 12:24 am

just.drop.dead

Otkrivanje
Otkrivanje
Kad pogledam seriju javim vam.

13 Re: Sookina privlacnost taj Sub Jan 29, 2011 3:00 am

Child of Night

Otkrivanje
Otkrivanje
Ni meni nije jasno,
Jeste posebna, ima te moci, i sve to, ali postaje malcice dosadno sa svim hot muskarcima koji trce oko jedne cure. Nije da nije lijepa, simpaticna mi je (osim kad je sa Billom xD)

14 Re: Sookina privlacnost taj Sub Feb 05, 2011 12:27 am

Zla_Sam

Otkrivanje
Otkrivanje
Za knjige ne znam al' koliko sam shvatila, u seriji sve vampire privlači Sookiena krv tj. izuzetno im je ukusna, ukusnija od bilo čije druge krvi.

A zašto je privlačna onom vučku i Samu, ne znam al' znam da je vampirima privlačna zbog krvi. Valjda je mogu omirisati, nemam pojma. xD Alan Ball, zahtjevamo objašnjenje u četvrtoj sezoni. Razz

Osim toga, ima dobro dupe. xD

Pogledaj profil korisnika http://tvd-serbia.tk

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Partneri foruma

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi besplatan blog