Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sam Merlotte (Sam Trammell)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Sam Merlotte (Sam Trammell) taj Sub Jan 22, 2011 2:16 pm

Kao vlasnik i šef lokalne kafane koja nosi njegovo ime, Sem Merlot je, hteo to ili ne, neposredni svedok drame koja se odvija u gradiću Bon Tamu. Privatno, Sem se trudi da ostane izvan ličnih života gostiju i svojih zaposlenih. Mđtuim, njegova zaštitnički potiv, naročito kad se radi o Suki Stekhaus, povremeno ga dovodi u središte čudnih događaja od kojih se mnogi zbivaju upravo u njegovoj kafani.

Glumac
: Sem Tremel je studirao na univerzitetu Braun i Pariz, i radio je u regionalnim pozorištima, Brodveju, samostalnim produkcijama, filmu i televiziji. Nominovan je za nagradu Toni za ulogu u “Ah, Wilderness”, 1998.godine,. Igrao je u mnogim pozorišnim predstavama u Njujorku, među kojima su 'Kit Marlowe,' 'If Memory Serves' i 'My Night with Reg.' Imao je sporednu ulogu u filmu 'Autumn in New York,' u kome glavne igraju Ričard Gir i Vinona Rajder. Igrao je u nekoliko nezavisnih filmova, recimo u 'At the End of the Day,' 'Beat,' i 'Wrestling with Alligators.' Na televiziji, Tremel se pojavljuje u serijama 'Without Warning,' 'Harvest of Fire' 'Maximum Bob,' 'Trinity' i 'Sullivan Street.'

“I don’t know what it is about me that makes people think I want to hear their problems. Maybe I smile too much. Maybe I wear too much pink. But please remember, I can rip your throat out if I need to, and also know that I am not a hooker. That was a long, long time ago.”
Pogledaj profil korisnika http://trueblood.forumotions.net

2 Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) taj Uto Jan 25, 2011 9:04 pm

J. :)

Otkrivanje
Otkrivanje
Gotivim ga jako.

Pogledaj profil korisnika

3 Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) taj Uto Jan 25, 2011 9:09 pm

Wwinner

Otkrivanje
Otkrivanje
me 2 Very Happy

4 Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) taj Čet Jan 27, 2011 5:35 pm

Енџи =)

Otkrivanje
Otkrivanje
Super je.

5 Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) taj Pet Jan 28, 2011 10:03 pm

On je pregotivan. Malo mi ga je bilo zao u prvoj sezoni kada je bio zaljubljen u Sookie, ali kasnije se i on sabrao i prilagodio tako da je sve doslo u normalu. Takodje glupo mi je sto ne moze sebi da nadje normalnu curu. Ili je ubica ili pomocnik ubici, ile je neka nedostupn...

“I don’t know what it is about me that makes people think I want to hear their problems. Maybe I smile too much. Maybe I wear too much pink. But please remember, I can rip your throat out if I need to, and also know that I am not a hooker. That was a long, long time ago.”
Pogledaj profil korisnika http://trueblood.forumotions.net

6 Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) taj Pon Jan 31, 2011 5:02 pm

KIKI

Otkrivanje
Otkrivanje
Super je lik.

7 Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) taj Sub Feb 05, 2011 12:45 am

Zla_Sam

Otkrivanje
Otkrivanje
Dobar je lik, generalno al' me ubijaju u pojam nekad njegove scene. Tipa, ono pred kraj treće sezone .. onaj flashback kad je ubio onu što ga je prevarila (ili tako nešto, tu epizodu sam gledala samo jednom, ne zamjerite ako grješim) to mi je totalno Rolling Eyes Jednostavno mi je previše neuvjerljivo da je on nekoga ubio.

Pogledaj profil korisnika http://tvd-serbia.tk

8 Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) taj Sre Mar 30, 2011 4:09 pm

Isabella

Otkrivanje
Otkrivanje
Dobar je lik

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Partneri foruma

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi blog