Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tara Thornton (Rutina Wesley)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Sub Jan 22, 2011 2:17 pm

Iako sigurno nije titpičan primer saosećajne osobe, Tara je Sukina najbolja drugarica još od detinjstva. Tara se brine o majci alkoholičarki, stalno je pod stresom, tankih je živaca, lako se razbesni – i teško nalazi posao. Uspeva da se zaposli u kafani kod Merlota, što je možda idealno, jer njena narav doprinnosi da se neki nepristojni gosti dovedu u red. Ipak, Tara je slaba na Suki...i na njenog brata Džejsona.

Glumica:Klasično obrazovana glumica Rutina Vezli u svaku ulogu unosi strast i inteligenciju, bez obzira da li se radi o pozorištu ili televiziji. Neki je porede sa mladom Anđelom Baset, jer je reč o prilagodljivoj glumici koja je u stanju da istovremeno rasplače i nasmeje publiku. Rođena u Los Anđelesu, Rutina je debitovala u MTV filmu 'How She Move,' britanskog reditelja Iana Rašida, u kome je igrala glavnu ulogu Raje Grin, devojke koja se vraća kući u geto posle traumatične smrti svoje sestre, u nadi da kao plesačica zaraditi dovoljno za neki bolji život. Film je premiojerno prikazan na festivalu Sundance i pobrao je odlične kritike. Rutina je diplomirala glumu na Džulijard koledžu i igrala je u nekoliko vrlo zapaženih pozorišnih predstava, među kojima 'The Color Purple' i 'In Darfur', u njujorškom Javnom teatru. Na Brodveju je debitovala u predtavi 'The Vertical Hour,' sa Džulijen Mur. Režiser je bio Sem Mendes, a producenti Skot Radin i Robert Foks. Rutina je pohađala i univerzitet u Evansvilu, a jedno leto je proučavala samo Šekspira. Trenutno živi na relaciji Los Anđeles – Njujork.

“I don’t know what it is about me that makes people think I want to hear their problems. Maybe I smile too much. Maybe I wear too much pink. But please remember, I can rip your throat out if I need to, and also know that I am not a hooker. That was a long, long time ago.”
Pogledaj profil korisnika http://trueblood.forumotions.net

2 Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Uto Jan 25, 2011 3:01 pm

KIKI

Otkrivanje
Otkrivanje
Ok je...Simpaticna... Very Happy

Pogledaj profil korisnika

3 Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Uto Jan 25, 2011 8:54 pm

J. :)

Otkrivanje
Otkrivanje
Ne volim je nesto. :S Onako.

4 Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Čet Jan 27, 2011 5:37 pm

Енџи =)

Otkrivanje
Otkrivanje
Ok je ona...

5 Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Čet Jan 27, 2011 8:11 pm

Wwinner

Otkrivanje
Otkrivanje
Goivna je. xD

6 Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Čet Jan 27, 2011 9:20 pm

Nikka

Urednik
Urednik
Dosadna je. Ne znam zašto jednostavno samo njena pojava u bilo kojoj epizodi me smori, to uvijek premotavam.

7 Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Pet Jan 28, 2011 2:37 pm

Kriss Win.

Znatiželja
Znatiželja
I ja to radim, najbolje drugarice glavne glumice mi se nikad nisu svidjale!!

8 Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Pet Jan 28, 2011 9:54 pm

Nije losa kao lik. Sta vise veoma je zanimljiva. Inace mi je veoma zao zato sto je svasta prozivela i mislim da nikada nije bila istinski srecna. Valjda ce se i to desiti do kraja sage.

“I don’t know what it is about me that makes people think I want to hear their problems. Maybe I smile too much. Maybe I wear too much pink. But please remember, I can rip your throat out if I need to, and also know that I am not a hooker. That was a long, long time ago.”
Pogledaj profil korisnika http://trueblood.forumotions.net

9 Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Čet Feb 10, 2011 1:59 am

Zla_Sam

Otkrivanje
Otkrivanje
Nekada je volim .. nekad poželi da crkne, bukvalno. o_O

Ima nešto tako iritantno u njoj. Blah.

Rutina je odlična glumica, ipak.

Pogledaj profil korisnika http://tvd-serbia.tk

10 Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Sre Mar 30, 2011 3:58 pm

Isabella

Otkrivanje
Otkrivanje
Dobra je glumica.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Partneri foruma

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi svoj blog